Kuchnie na wymiar – jak funkcjonalnie zaplanować układ mebli kuchennych?

kuchnie na wymiar Lędziny Bieruń Chełm Śląski

Już na etapie planowania remontu pojawia się pytanie czy zdecydować się na meble kuchenne na wymiar czy postawić na gotowe komplety mebli kuchennych. Salony meblowe oferują wiele gotowych rozwiązań, jeżeli jednak chcemy postawić na funkcjonalną kuchnię i wykorzystać optymalnie jej przestrzeń – meble kuchenne na wymiar będą idealnym rozwiązaniem dla domu. 

Biała kuchnia z granitowym blatem, wykonanie: Meble Kania

Meble kuchenne na wymiar są najczęściej wybieraną przez Klientów zabudową kuchenną. Nic dziwnego, takie rozwiązanie pozwala bowiem na ergonomiczne zaplanowanie przestrzeni kuchennej do gotowania i przyrządzania posiłków. Co więcej kuchnia na wymiar jest niepowtarzalna oraz idealnie dopasowana do gustu użytkowników.

Jak zaplanować układ mebli kuchennych, by było wygodnie i pięknie?

Modna aranżacja, funkcjonalność i jeszcze lepsza ergonomia – jeżeli planujesz zaprojektować kuchnię na wymiar – te 3 czynniki są istotne od momentu projektu kuchni aż po wykończenie pomieszczenia. Równie ważne jest, by kuchnia była dopasowana do potrzeb i gustu wszystkich użytkowników. Jak zaprojektować kuchnię na wymiar? Jeżeli chcesz zaaranżować przestrzeń marzeń, idealnie dopasować zabudowę do dostępnych wymiarów pomieszczenia, zastosować nowoczesne i wyselekcjonowane rozwiązania – wybierz projekt kuchni na wymiar w Meble Kania. Nasi doświadczeni projektanci i architekci wnętrz zaprojektują idealne wnętrze i zapewnią kompleksową obsługę wszystkich etapów inwestycji. 

Nowoczesna kuchnia drewniana z czarnym blatem, Meble Kania Gorzów

Projektując wnętrze kuchni należy zwrócić uwagę na jej kształt i wielkość. Najczęściej spotykane kuchnie to tzw. jednorzędowe, dwurzędowe, w kształcie liter „L”, „U” a także kuchnie z wyspą. Planując kuchnię ergonomiczną warto wydzielić 5 stref: przechowywania żywności, przechowywania naczyń, zmywania, przygotowywania posiłków oraz gotowania i pieczenia. Aby kuchnia była w pełni ergonomiczna warto wyposażyć szafki kuchenne np. w kosze cargo, których celem jest „sprytne” przechowywanie.  

Dobry projekt mebli kuchennych ułatwi życie całej rodziny. Wybierając projekt mebli kuchennych należy określić pewien konkretny styl. W zależności od tego czy będzie to kuchnia nowoczesna czy klasyczna, zawsze priorytetem jest jakość wykonania i trwałość mebli kuchennych. 

Meble kuchenne na wymiar – cena 

Ile kosztuje kuchnia na wymiar? Ile kosztuje kuchnia zrobiona przez stolarza? To najczęściej zadawane pytania, na które nie można odpowiedzieć „od ręki”. W Meble Kania do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Staramy się spełniać oczekiwania naszych Klientów. Wszystkim zapewniamy doradztwo profesjonalnych projektantów w zakresie idealnego zaaranżowania kuchni. Dzięki temu z nami możesz zaplanować przestrzeń kuchenną, tak aby była piękna i funkcjonalna. Doradzamy, pomagamy w wyborze odpowiednich materiałów i komponentów, by spełniać marzenia o idealnej kuchni na każdą kieszeń. 

Nowoczesna kuchnia biała z drewnem, Meble Kania

Cena mebli kuchennych na wymiar uzależniona jest od wielu czynników. Biorąc pod uwagę wycenę mebli kuchennych należy wziąć pod uwagę m.in. wygląd i ilość szafek górnych oraz dolnych, a także z jakich materiałów zostaną wykonane i w jakiej technologii wykończone. Klienci zawsze znajdują u nas to, czego potrzebują. Wykonujemy meble na wymiar w szerokim przedziale cenowym, dopasowanym do każdej kieszeni.

Chcesz wiedzieć jaki jest koszt mebli kuchennych na wymiar? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nasz salon Meble Kania w Gorzowie

Kuchnia ergonomiczna i funkcjonalne, Meble Kania

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn