Kuchnia na wymiar – jak urządzisz przytulne i funkcjonalne wnętrze? 

kuchnia na wymiar Oświęcim

Kuchnia to z pewnością jedno z najważniejszych miejsc w domu, dlatego tak ważne jest by była funkcjonalna, praktyczna, a przy okazji miła dla oka. Decydując się na projekt kuchni na wymiar mamy duże możliwości aranżacji wnętrza nawet na małych przestrzeniach. Kuchnie na wymiar to idealna opcja dla Klientów wymagających, którzy wedle własnych upodobań i preferencji chcą samodzielnie zdecydować, jak mają wyglądać m.in. fronty do szafek, systemy otwierania czy wysokość i szerokość mebli stojących i wiszących. Zobacz, jak urządzić funkcjonalną i przytulną kuchnię. 

Kuchnia na wymiar – na co zwrócić uwagę?

Kuchnia to miejsce, w którym nieczęsto zmieniamy wystrój, dlatego warto świadomie zainwestować w trwałe rozwiązania na lata. Jednym z nich jest wykorzystanie możliwości zabudowania sprzętów AGD – co charakteryzuje nowoczesne kuchnie na wymiar. Dzięki takiemu rozwiązaniu aranżacja kuchni będzie praktyczna i spójna. W Meble Kania pomożemy stworzyć kuchnię idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb, która będzie służyła przez lata. Stosujemy solidne i trwałe rozwiązania, wykorzystujemy najwyższej jakości materiały i systemy meblowe. Warto postawić na przemyślany i funkcjonalny układ mebli i szafek. Ważny jest również odpowiedni wybór dodatków i oświetlenia, co przyspieszy i usprawni pracę w kuchni.

Nowoczesne kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar – od czego zacząć?

Wybierając projekt kuchni na wymiar zaczynamy od określenia wielkości pomieszczenia, długości ścian i wysokości, lokalizacji okna (lub okien). Ważne są kwestie techniczne zaznaczone w planie jak m.in. przyłącza, drzwi, kratki wentylacyjne. Zawsze staramy się spełniać oczekiwania Klienta, dlatego ze szczególną starannością opracowujemy projekt kuchni na wymiar od ogółu do szczegółu uwzględniając indywidualne preferencje. Bardzo często realizujemy projekty szczególnie wymagające (to nasza specjalność), których nikt wcześniej się nie podjął. Indywidualne podejście i komunikacja z Klientami sprawia, że projekty kuchni Meble Kania charakteryzują się niespotykanymi rozwiązaniami ergonomicznych i funkcjonalnych kuchni. 

Meble kuchenne na wymiar to praktyczne rozwiązanie dla Twojego domu

Meble kuchenne na wymiar

Decydując się na meble kuchenne na wymiar zacznij od określenia swoich potrzeb i oczekiwać. W Meble Kaniapomożemy w planowaniu rozmieszczenia sprzętów kuchennych zgodnie z podstawowymi zasadami aranżacji kuchni, które sprawią, że będzie ergonomiczna i funkcjonalna. Razem z nami możesz ustalić, które sprzęty AGD (lodówka, pralka itp.) zostaną zabudowane, a które nie. Realizujemy projekty mebli kuchennych na wymiar zarówno w przypadku kuchni nowoczesnych czy klasycznych. W naszej pracowni tworzymy stylowe kuchnie, które powstają z najwyższej jakości materiałów i systemów meblowych. Twoja kuchnia to nasza pasja. 

Kuchnie na wymiar w Meble Kania 

Wiemy, że kuchnia to serce domu. To miejsce, które zbliża rodzinę, to tutaj witacie nowy dzień, rozmawiacie, przygotowujecie pierwszy posiłek, parzycie poranną kawę… to miejsce od rana tętni życiem. Dlatego nasi specjaliści – ludzie z pasją i głową pełną niebanalnych rozwiązań już od pierwszego kontaktu służą indywidualnym i profesjonalnym doradztwem i dokładają wszelkich starań, by zrealizować projekt kuchni na wymiar zawierający wszelkie potrzeby Klienta. W Meble Kania chcemy, żeby każdy Klient spełnił marzenia o wymarzonej kuchni, dlatego tworzymy spersonalizowane oferty, by ceny komponentów zaprojektowanej kuchni były dopasowane do indywidualnych możliwości każdego Klienta. Zawsze stawiamy na jakość i solidność użytych materiałów i niezawodność systemów meblowych.

Nie zwlekaj z wyceną mebli kuchennych na wymiar!

Umów się na spotkanie już TERAZ!

Biała kuchnia na wymiar Meble Kania

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn