Firma

Kuchnie na wymiar

Witaj na naszej stronie

Projektowanie wnętrz to pasja i zawód. Od 2003 roku z nieustającym entuzjazmem tworzymy aranżacje wnętrz, projektujemy i wykonujemy meble kuchenne. Nasza oferta mebli oraz wiedza na temat urządzania kuchni opiera się na naszym doświadczeniu w stylizacji kuchni oraz profesjonalnym przygotowaniu. Konsekwentnie dążymy do tworzenia wnętrz „pięknych i mądrych” dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy naszym klientom profesjonalny projekt kuchni, przedpokoju, łazienki, salonu.
Meble Kania
Meble Kania

Dobre aranżacje wnętrz wymagają dobrego pomysłu, ale niekoniecznie dużych pieniędzy.

Projektujemy i wykonujemy na wymiar meble meble kuchenne, Meble przedpokojowe, meble łazienkowe. Wykonujemy szafy, w tym: szafy wnękowe, garderoby, meble biurowe i gabinetowe. Sypialnie oraz pokoje dziecięce.
Naszą specjalnością są aranżacje poszczególnych wnętrz – zarówno kuchni, przedpokojów, salonów jak i łazienek. W ramach zlecenia wykonujemy komputerową wizualizację przestrzenną. Nie ograniczamy ilości wariantów projektowych.

Meble i kuchnie na wymiar

Oferujemy szeroki wachlarz najwyższej jakości materiałów oraz akcesoriów, które pozwolą dopasować meble do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniające komfort użytkowania i zadowolenie. Nienaruszalne i krótkie terminy realizacji zgodne z zawartą umową, konkurencyjne ceny, transport oraz profesjonalny montaż.
Meble Kania