Szafa na wymiar do przedpokoju – jak ją zaprojektować?

szafy pod zabudowę Lędziny

Szafy na wymiar do przedpokoju to jedne z najważniejszych i najbardziej funkcjonalnych mebli w domu. Dobrze zaprojektowana szafa na wymiar to gwarancja swobody i komfortu. Wybór odpowiedniej szafy na wymiar wymaga określenia funkcji jaką ma spełniać a także indywidualnych preferencji i upodobań Klienta. Jak wybrać idealną szafę na wymiar? Podpowiadamy w poniższym artykule. 

szafa na wymiar z siedziskiem
Jak stworzyć modną zabudowę wnętrza? Zainspiruj się projektami Meble Kania z Gorzowa.
szafy przesuwne na wymiar
Zabudowy wnętrz i szafy na wymiar na dobre zagościły w naszych domach. Zaprojektujemy przestrzeń według Twoich potrzeb.

Szafa pod zabudowę do przedpokoju

Urządzając przedpokój, w którym zazwyczaj mamy ograniczoną przestrzeń do wymyślnych projektów, warto postawić na szafę pod zabudowę. Przedpokój przeważnie w kształcie prostokąta może okazać się nie lada wyzwaniem podczas jego aranżacji. Dlatego odpowiednio dobrane meble do przedpokoju to podstawa. Do tego dochodzą kwestie estetyczne. Szafa pod zabudowę do przedpokoju powinna pomieścić wszystkie ubrania i okrycia wierzchnie noszone na co dzień. By uniknąć nieporządku, dobrze, żeby szafa na wymiar była wyposażona w miejsce do przechowywania butów – zarówno dla domowników jak i gości. To samo dotyczy dodatkowych wieszaków i szuflad. W szafie w większości przechowujemy kurtki i płaszcze, dlatego warto zwrócić uwagę na solidne wykonanie zarówno całej szafy jak i jej elementów w postaci wieszaków i uchwytów.

Elegancka zabudowa wnęki. Szafa wnękowa z lustrem.
szafa wnekowa
Modna czarna szafa do przedpokoju z nadrukiem kobiety.

Jaka szafa do przedpokoju?

W Meble Kania oferujemy szeroki wybór szaf pod zabudowę po przedpokoju. Przykładamy wagę na każdego elementu wyposażenia szafy do przedpokoju, dzięki czemu staje się ona elegancką i modną wizytówką domu. Dzięki temu, że podchodzimy indywidualnie do każdego projektu oferujemy duże możliwości personalizacji, dlatego dopasowujemy meble na wymiar do potrzeb każdej rodziny. W przypadku projektowania szafy na wymiar do przedpokoju należy zwrócić uwagę na jej głębokość. Standardowa szafa do przedpokoju ma głębokość 60 cm. Jeżeli wielkość pomieszczenia pozwoli, a mamy do przechowywania grubsze, puchowe kurtki i płaszcze czy akcesoria wtedy szafa na wymiar może mieć głębokość 80-90 cm. Warto pamiętać, że w przypadku drzwi przesuwnych w szafie trzeba doliczyć ok. 10 cm w zależności od grubości skrzydeł. Żeby szafa w przedpokoju spełniała inne funkcje warto pomyśleć o szufladach i szafkach do przechowywania innych części garderoby czy drobnych akcesoriów sezonowych. Dobrym pomysłem będą dodatkowe szuflady czy koszyki.

Szafa w przedpokoju to niezastąpiony mebel w każdym domu. W Meble Kania tworzymy niepowtarzalne, oryginalne a przede wszystkim solidne szafy pod zabudowy na lata. Wykorzystujemy tylko trwałe materiały, a nasze projekty zawsze tworzone są według najnowszych trendów, zgodnie z upodobaniami naszych zadowolonych Klientów.

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn